Vrata | křídlová

Křídlová vrata jsou tradičním řešením pro všechny garáže s omezeným vnitřním prostorem (kde se nedají použít vrata výsuvná) nebo požadavkem jednoduchého průchodu osob. Vrata jsou vyráběna přímo na míru, v moderním designu, v desítkách dekorů dřeva a možností široké řady doplňků.

Ocelový zinkovaný rám vrat je obložen hliníkovým systémovým profilem s kvalitní povrchovou úpravou přírodní elox. Vratové křídlo je složeno ze 4 a více sekcí uložených v křídle horizontálně. Ocelová sendvičová sekce s přerušeným tepelným mostem zaručují velmi dobré tepelně izolační vlastnosti vrat. Spoje mezi křídly a rámem vrat jsou speciálně tvarované tak, aby integrovaný gumový prvek utěsnil vrata po celém obvodu. Křídla mohou být dělena stejným poměrem nebo mohou být mezi sebou asymetrická (průchod pro pěší).

Vrata jsou zabezpečena v zavřené poloze ručním rozvorovým mechanismem společně s uzamykatelným kováním klika/klika nebo klika/koule.

Vrata mohou být opatřena automatickým pohonem německého výrobce SOMMER, který je špičkou v oboru automatizace (certifikováno až na 80 tisíc cyklů).

Odkaz na stránky výrobce křídlová vrata